SYGNITY QUATRA KOSZALIN

QUATRA

Quatra Start - jednoosobowa działalność gospodarcza.
Jeżeli potrzebujesz intuicyjnego programu do prowadzenia firmy, do którego będziesz mieć dostęp w każdej chwili za pomocą Internetu, Quatra Start jest właśnie dla Ciebie! Dzięki Quatra Start możesz samodzielnie zarządzać przez Internet finansami oraz księgowością swojej firmy. Quatra Start to proste w obsłudze, kompleksowe rozwiązanie do zarządzania online jednoosobową działalnością gospodarczą. Jeżeli potrzebujesz intuicyjnego programu pozwalającego na zarządzanie firmą, do którego będziesz mieć dostęp w każdej chwili za pomocą Internetu - Quatra Start jest właśnie dla Ciebie!

Quatra Firma - rozwiązanie dla małych firm.
Jeżeli potrzebujesz intuicyjnego programu pozwalającego na zarządzanie księgowością, magazynem oraz rozliczanie pracowników - Quatra Firma jest właśnie dla Ciebie! Co zyskasz, wybierając Quatra Firma?
Samodzielnie poprowadzisz księgowość małej firmy i rozliczysz swoich pracowników, oszczędzisz czas i nawet kilkaset złotych miesięcznie, rozliczysz składki ZUS i należności US, wystawisz z systemu faktury i rachunki oraz poprowadzisz magazyn.

Quatra Supra - rozwiązanie dla małych i średnich firm.
Supra to proste w obsłudze, kompleksowe rozwiązanie wspierające zarządzanie procesami biznesowymi w małych i średnich firmach. Co zyskasz, wybierając Quatra Supra? Intuicyjność i automatyzację procesów w firmie, najprostsze rozwiązanie do prowadzenia pełnej księgowości, aktualność i zgodność z obowiązującym ustawodawstwem, bezpieczeństwo danych.

Quatra Expanso - rozwiązanie dla średnich i dużych firm.
Co zyskasz, wybierając Quatra Expanso? Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem, wydajną obsługę rozproszonej struktury firmy, automatyzację procesów w firmie, niski koszt wdrożenia.

Quatra Max - rozwiązanie dla dużych firm.
Max to kompleksowe rozwiązanie wspierające zarządzanie rozproszoną strukturą oraz procesami biznesowymi dużej firmy. Co zyskasz, wybierając Quatra Max? Rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb, wielofirmowość i wielooddziałowość, integrację z otoczeniem biznesowym, niezależność od platformy sprzętowej i bazy danych.
Quatra Max to narzędzie ułatwiające efektywne zarządzanie wielooddziałowym przedsiębiorstwem o rozproszonej strukturze. Dzięki trzem modułom, które tworzą zintegrowany system, Quatra Max zapewnia kompleksowe wsparcie we wszystkich procesach biznesowych. Program ułatwia zarządzanie firmą na szczeblach: operacyjnym, kierowniczym oraz strategicznym, jednocześnie pozwalając na sprawną komunikację i przepływ danych za pośrednictwem Internetu pomiędzy partnerami biznesowymi. System Quatra Max składa się z trzech w pełni zintegrowanych modułów:
Max Personel – usprawnia procesy zarządzania personelem, uwzględniając uwarunkowania prawne i strategię organizacji.
Max Finanse – pozwala na prowadzenie pełnej księgowości, umożliwia analizę i ocenę kondycji organizacji, a także tworzenie i realizację planów finansowych.
Max Logistyka – usprawnia zarządzanie przepływem zasobów materiałowych i majątku trwałego oraz procesy związane z logistyką, sprzedażą i zaopatrzeniem.
Quatra Max jest elastycznym narzędziem, pozwalającym na pełne dostosowanie funkcjonalności systemu do specyfiki przedsiębiorstwa. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom zastosowanym w Quatra Max system można modyfikować również podczas korzystania z programu.

ZOBACZ PREZENTACJE PROGRAMU na YouTube.

WERSJA DEMONSTRACYJNA:

Nie wymaga instalacji, obsługa przez www.
UWAGA: Podczas rejestracji wpisz kod promocyjny: 6692435590


CENNIK:

QUATRA

WERSJE PUDEŁKOWĄ QUTRA FIRMA możesz kupić w naszym
SKLEPIE INTERNETOWYM.

2006 - 2017 © Wszelkie prawa zastrzeżone - biznessoft.com