REZERWACJE POKOI

REZERWACJE pokoi to aplikacja dla pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, moteli i małych hoteli. Umożliwia czytelne i jasne dysponowanie pokojami, dokonywanie rejestracji, rejestrowanie zaliczek oraz zbieranie dodatkowych informacji takich jak np.: numer rejestracyjny samochodu, danych do faktury. Program najlepiej sprawdza się w pensjonatach i ośrodkach o liczbie pokoi od 2 do 100. Obsługa programu odbywa się przez przeglądarkę www więc nie wymaga instalacji dodatkowych programów i może być obsługiwana przez personel firmy (dostęp na hasło) lub z każdego miejsca gdzie jest połączenie z internetem.

Program do rezerwacji zawiera:

 • Terminarz (pełny kalendarz z wyróżnieniem aktualnego dnia)
 • Rezerwacje indywidualne i grupowe (z rozliczeniem grupowym lub indywidualnym)
 • Wystawianie faktur za pobyt oraz za usługi dodatkowe
 • Moduł Pokoje (zarządzanie pokojami, cenami)
 • Moduł Goście (zarządzanie danymi gości, dodatkowymi uwagami)
 • Raporty i wydruki (drukuje listę gości z dowolnego okresu, wydruk aktualnego miesiąca)
 • Status gościa oznaczony oddzielnym kolorem (zaliczka nie zapłacona, zaliczka zapłacona, zaliczka nie wymagana, zameldowany, wymeldowany, rozliczony)
 • Notatki dla pracowników (widoczne pod terminarzem w miesiącu)
 • Możliwość organizowania atrakcji związanych z pobytem
 • Uprawnienia dla recepcji i kierownika
 • Pełne wyżywienie (dodatkowy moduł)
 • Zamówienia internetowe (dodatkowy moduł)
 • W programie REZERWACJE pełna obsługa poczty e-mail (zastępuje np Outlook Express) z sortowaniem korespondencji do określonej rezerwacji (dodatkowy moduł)

W każdym momencie dysponują Państwo aktualną bazą swoich wolnych pokoi i terminów. Czytelny wygląd pomaga na bieżąco rezerwować klienta nawet przez telefon podając wolne terminy, numer pokoju oraz zarządzać wpłatami zaliczek.

MOŻLIWOŹCI INSTALACJI DLA KLIENTA:

1. Na serwerze www POLECAMY - klient w ciągu 15 min otrzymuje link do własnego konta z terminarzem, login i hasło. Link jest udostępniony tylko klientowi i on sam decyduje komu umożliwić pracę na terminarzu. Działanie programu jest możliwe gdy komputer jest podłączony do Internetu ale za to właściciel pensjonatu, hotelu ma dostęp do terminarza z każdego miejsca na świecie.

2. Na własnym komputerze - klient po podpisaniu umowy otrzymuje pocztą CD i instrukcje obsługi do samodzielnego zainstalowania programu na swoim komputerze. Aplikacja jest udostępniona tylko klientowi i on sam decyduje komu umożliwić pracę na terminarzu. Terminarz działa bezpośrednio na komputerze co zapewnia niezależność od podłączenia do Internetu ale nie ma do niego dostępu z innego miejsca. W tym przypadku wersje wielostanowiskowe wymagają zakupu dodatkowych licencji.

DOSTĘPNE WERSJE:

REZERWACJE 10 - cena 299 PLN*
obsługa do 10 pokoi, dowolna liczba użytkowników,

REZERWACJE 20 - cena 499 PLN*
obsługa do 20 pokoi, dowolna liczba użytkowników,

REZERWACJE 30 - cena 699 PLN*
obsługa do 30 pokoi, dowolna liczba użytkowników,

REZERWACJE 50 - cena 999 PLN*
obsługa do 50 pokoi, dowolna liczba użytkowników,

REZERWACJE 70 - cena 1299 PLN*
obsługa do 70 pokoi, dowolna liczba użytkowników,

REZERWACJE 100 - cena 1799 PLN*
obsługa do 100 pokoi, dowolna liczba użytkowników,

REZERWACJE 150 - cena 2499 PLN*
obsługa do 150 pokoi, dowolna liczba użytkowników,

REZERWACJE 300 - cena 3499 PLN*
obsługa do 300 pokoi, dowolna liczba użytkowników,

* - cena netto, płatna jednorazowo, obejmuje program REZERWACJE, jego instalacje i konfiguracje. Utrzymanie programu na serwerze wynosi 100,- PLN netto za każdy rok (płatne z góry, pierwszy rok gratis).

DODATKOWE MODUŁY:

REZERWACJE + WYŻYWIENIE (pełna obsługa wyżywienia, rozbicie na poszczególne posiłki np. przyjazd na kolacje - wyjazd po śniadaniu, możliwość rezygnacji z posiłków w czasie trwania pobytu, codzienna karta dla kucharza, rozliczenie i dopisanie do rachunku) - cena REZERWACJI + dopłata 500 PLN.

REZERWACJE + ZAMÓWIENIA Z INTERNETU (system w którym rezerwacje z portalu www.dobryurlop.com jak i z własnych stron internetowych, spływają bezpośrednio do terminarza właścicieli pensjonatów jako nie potwierdzone rezerwacje z internetu) - cena REZERWACJI + dopłata 500 PLN.

REZERWACJE + POCZTA E-MAIL (pełna obsługa poczty e-mial, odbieranie, redagowanie i wysyłanie e-maili z programu do rezerwacje, w pełni zastępuje program Outlook Express, dodatkowo łatwy dostęp do historii korespondencji z danym klientem) - cena REZERWACJI + dopłata 500 PLN.

SPRAWDŹ TERMIN (gość przebywający na Państwa stronie internetowej jest w stanie sprawdzić czy dysponujecie wolnymi pokojami w wybranym terminie lub nawet samodzielnie dokonać wstępnej rezerwacji) - cena REZERWACJI + dopłata 400 PLN.

PROGRAM NA WYNAJEM:

Jeżeli dysponują Państwo obiektem sezonowym i chcieliby korzystać z programu tylko przez kilka miesięcy proponujemy specjalną cenę za wynajęcie programu: 1 PLN netto / pokój / miesiąc

WERSJA DEMONSTRACYJNA:

Nie wymaga instalacji, obsługa przez www.


REZERWACJE są naszym autorskim programem więc oferujemy swobodną modyfikacje pod potrzeby klienta tej aplikacji.

jak odzyskać dane z komputera Problem z komputerem Pozycjonowanie stron Odwirusowanie komputera Zmodernizować komputer Abonament dla firm za usługi Kontakt Korzyści outsourcingu Kasy fiskalne Hosting Router ADSL Sprawdzenie legalności programu Monitoring obiektów Hotspot VoIP Pomoc zdalna serwis laptopów Kasa fiskalna Koszalin Drukarka fiskalna zachodniopomorskie waga elektroniczna Kolektor danych Projektowanie loga Referencje Niszczarka dokumentów start Liczarki banknotów Jak działa VoIP Serwis komputerów Koszalin usługi informatyczne WFMAG Koszalin Quatra Program do biletów plaza dla hotelu program dla hotelu PCMARKET Gastro Pos Antywirus Kaspersky Wdrożenia informatyczne Grafik rezerwacyjny
2006 - 2017 © Wszelkie prawa zastrzeżone - biznessoft.com