Audyt legalności oprogramowania

Podstawą efektywnego zarządzania zasobami informatycznymi jest wiedza o tym, jakie stacje robocze, serwery, systemy operacyjne i aplikacje wchodzą w ich skład. Sposobem uzyskania wyczerpujących i aktualnych informacji o zainstalowanym oprogramowaniu, posiadanych licencjach oraz zasobach sprzętowych jest audyt oprogramowania. Pozwala on zoptymalizować zakupy i umożliwia administratorom szybsze i bardziej precyzyjne reagowanie - zwłaszcza w sytuacjach awaryjnych.

W ramach usług audytowych zapewniamy:

  • poufność informacji w ramach umowy między partnerami;
  • niezależność naszej firmy jako audytora zewnętrznego;
  • pełny zakres obsługi technicznej i szkoleniowej;
  • profesjonalizm w zakresie wykonywanych prac.

Nasza firma przyjęła metodę szybkiej i ograniczającej do minimum koszty legalizację Państwa firmy/instytucji. Przez lata doświadczeń udało nam się wypracować system wykonywania audytu, pozwalający na pełną legalizację infrastruktury sieciowej składającej się ze 100 komputerów nawet w dwa dni (jeden dzień audyt wstępny i jeden dzień audyt kontrolny) pomagając jednocześnie w oczyszczaniu komputerów z niepożądanych i nie licencjonowanych programów, plików multimedialnych, cracków itp. Jako jedni z nielicznych w Polsce pomagamy w usuwaniu nieprawidłowości za klienta, przy czym koszt tej dodatkowej usługi stanowi niewielki dodatek do wartości audytu. Możliwość wykonania tak dużej pracy w tak niskich cenach zawdzięczamy naszej metodologii audytu.

jak odzyskać dane z komputera Problem z komputerem Pozycjonowanie stron Odwirusowanie komputera Zmodernizować komputer Abonament dla firm za usługi Kontakt Korzyści outsourcingu Kasy fiskalne Hosting Router ADSL Sprawdzenie legalności programu Monitoring obiektów Hotspot VoIP Pomoc zdalna serwis laptopów Kasa fiskalna Koszalin Drukarka fiskalna zachodniopomorskie waga elektroniczna Kolektor danych Projektowanie loga Referencje Niszczarka dokumentów start Liczarki banknotów Jak działa VoIP Serwis komputerów Koszalin usługi informatyczne WFMAG Koszalin Quatra Program do biletów plaza dla hotelu program dla hotelu PCMARKET Gastro Pos Antywirus Kaspersky Wdrożenia informatyczne Grafik rezerwacyjny
2006 - 2017 © Wszelkie prawa zastrzeżone - biznessoft.com