Zdalna pomoc on-line

Firma BiznesSoft s.c. wykorzystuje Internet, oferując swym Klientom zdalną pomoc w każdej chwili. Jest to bardzo wygodna dla Klienta usługa, ponieważ czas reakcji na konkretne zdarzenie jest znacznie krótszy niż w przypadku osobistej interwencji w miejscu wystąpienia awarii. Stosujemy wiele aplikacji typu "Remote Helpdesk", wśród nich są między innymi:

BIZNESSOFT HELP24 (TeamViewer jako BiznesSoft_Help24)
TeamViewer pozwala na zdalne kontrolowanie dowolnego komputera w sposób nie różniący się od fizycznej przy nim obecności - nawet poprzez zapory ogniowe. Klient musi tylko zainicjować niewielką aplikację, która nie wymaga nawet instalacji ani praw administracyjnych.

Szybka pomoc (5 minut) >>>>
Stała pomoc zdalna >>>>

LOGMEIN (Remote Access and Deskop Control)
LogMeIn jest aplikacją pozwalającym na w pełni zdalną kontrolę nad dowolnym komputerem wyposażonym w oprogramowanie serwera LogMeIn, program udostępnia użytkownikowi w pełni zabezpieczoną platformę komunikacyjną dzięki której może swobodnie korzystać z zainstalowanych na zdalnym komputerze aplikacji oraz pobierać znajdujące się w nim pliki. Zakładanie konta dla sterowanego komputera odbywa się na stronie www.logmein.com

SSH (ang. secure shell)
W ścisłym znaczeniu SSH to tylko następca protokołu telnet, służącego do terminalowego łączenia się ze zdalnym komputerem. SSH różni się od telnetu tym, ťe transfer wszelkich danych jest zaszyfrowany, oraz możliwe jest rozpoznawanie użytkownika na wiele różnych sposobów. W szerszym znaczeniu SSH to wspólna nazwa dla całej rodziny protokołów, nie tylko terminalowych, lecz także służących do przesyłania plików (SCP, SFTP), zdalnej kontroli zasobów, tunelowania i wielu innych zastosowań. Wspólną cechą wszystkich tych protokołów jest identyczna z ssh technika szyfrowania danych i rozpoznawania użytkownika. Obecnie protokoły z rodziny SSH praktycznie wyparły wszystkie inne "bezpieczne" protokoły takie jak np: Rlogin i RSH.

UWAGA!
Jeżeli chcą Państwo skorzystać z której z zaprezentowanej usługi prosimy o kontakt telefoniczny, następnie pobranie i zainstalowanie programu, który umożliwi nam zdalny dostęp do Państwa komputera.
Na każdym etapie zdalnej pomocy dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych.

jak odzyskać dane z komputera Problem z komputerem Pozycjonowanie stron Odwirusowanie komputera Zmodernizować komputer Abonament dla firm za usługi Kontakt Korzyści outsourcingu Kasy fiskalne Hosting Router ADSL Sprawdzenie legalności programu Monitoring obiektów Hotspot VoIP Pomoc zdalna serwis laptopów Kasa fiskalna Koszalin Drukarka fiskalna zachodniopomorskie waga elektroniczna Kolektor danych Projektowanie loga Referencje Niszczarka dokumentów start Liczarki banknotów Jak działa VoIP Serwis komputerów Koszalin usługi informatyczne WFMAG Koszalin Quatra Program do biletów plaza dla hotelu program dla hotelu PCMARKET Gastro Pos Antywirus Kaspersky Wdrożenia informatyczne Grafik rezerwacyjny
2006 - 2017 © Wszelkie prawa zastrzeżone - biznessoft.com